Jak przekazać 1%?

 

Jeśli zdecydujesz się na udzielenie pomocy w formie przekazania 1% od podatku, oblicz kwotę, którą możesz przekazać na konto fundacji. W tym celu wylicz swój podatek należny Urzędowi Skarbowemu za miniony rok podatkowy (nie jest to żadna dodatkowa praca, musisz ją wykonać zawsze na koniec roku podatkowego), następnie oblicz 1% od tego podatku.

 

Wpisz w zeznaniu nazwę Organizacji Pożytku Publicznego Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", numer KRS  0000037904, wartość 1% oraz w części  zeznania "Inne informacje" koniecznie dopisek:  6412 1% "dla Natalki Góreckiej".

 

Przekazując 1% od podatku dla Natalki nic nie tracisz - te pieniądze i tak nie trafiłyby do Twojej kieszeni tylko na konto Urzędu Skarbowego. Wypełniając te kilka pozycji w Twoim zeznaniu podatkowym dajesz szansę Natalii na normalne życie.


 


 

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim Darczyńcom za okazane wsparcie, za środki przekazywane na leczenie i rehabilitację naszej córeczki zarówno w postaci 1% jak i dowolnych datków. Dzięki Wam Natalka rozwija się prawidłowo i ma siłę do walki z chorobą! Dziś wiemy, że ludzi dobrej woli jest wielu - i mieliśmy szczęście spotkać Was na swojej drodze!

Rodzice Natalki - Magdalena i Piotr Góreccy